Paskutinį lapkričio šeštadienį AVILYJE garsiai nuskambėjo vienintelė pasaulyje Tautiška giesmė, kurią giedojo ir mažosios AVILIO bitelės, ir tėveliai.

Tą dieną mūsų mokyklėlėje apsilankė knygos „Tautiška giesmė. Įdomybių knyga V. Kudirkos kūrinio motyvais“ autorės Justina Garlauskienė ir Gustė Pociūtė-Trotienė. „Mokėti savo šalies himną - kiekvieno piliečio pareiga ir garbės reikalas. Ir ne tik mokėti, o visų pirma jį suprasti, nes tik tuomet jis tampa iš tiesų prasmingas“, sako šios knygos autorės. Todėl jos ne tik išleido šią įdomią iliustracijų knygą, bet ir rengia vaikams skirtas interaktyvias pamokas ir dirbtuves Tautiškos giesmės tematika.

AVILYS džiaugiasi, kad projektą iš dalies finansavus Lietuvos kultūros tarybai galėjome šią šaunią komandą pasikviesti į savo mokyklėlę ir pamėginti žaidimo forma supažindinti mažuosius su Tautiška giesme.

Ir mažieji, ir vyresnieji kartu su tėveliais atliko įvairias užduotis, visi kartu giedojo Tautišką giesmę, karpė, klijavo, piešė ir lipdė baisiąsias tamsumas. Renginio pabaigoje visi galėjo pasipuošti smagiomis tautiškomis tatuiruotėmis.

Labai dėkojame Tautiškos giesmės komandai ir visiems aktyviai dalyvavusiems!